+420 731 150 659REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ NEZÁVAZNĚ POPTAT AKCI

Sport a volný čas

Žďár nad Sázavou, jeho okolí a celé Žďárské vrchy jsou atraktivní po celý rok, pro svou ekologicky nenarušenou krajinu, která nabízí bezpočet turistických možností, dostatek míst ke koupání, rybolovu a především výletům, což je činí ideálním místem pro různá sportovní soustředění a jiné pobyty.

Samotný Žďár nad Sázavou je proslaven řadou architektonických památek vytvořených Janem Santinim Aichlem. Nejvýznamnější z nich je bezesporu Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, jež je památkou UNESCO.

Samotné město a okolní památky, jako je např. nedaleké město Telč či zámek Lysice, gotický hrad Pernštejn atd. by jistě též neměly uniknout Vaší pozornosti během pobytu.

Více zde »

Hotel je ideálním místem pro volný čas nabízející široké portfolium aktivit a služeb spojených s odpočinkem, relaxací, regenerací, zábavou a vzděláváním, v atraktivním a příjemném prostředí pod jednou střechou, doplněných stravovacími a ubytovacími službami, během sportovního soustředění.

Areál hotelu či jeho blízké okolí disponuje mnoha zařízeními od tenisových kurtů, fitness centra, bowling centra, golfového hřiště až po sportovní střelnici. Firemní kolektivy zde tak mohou najít příhodné zázemí pro teambuildingové aktivity či relaxaci při některém z nepřeberné palety sportů.

Hotel také nabízí cenově dostupné relaxační pobyty spojené s masáží, návštěvou solné jeskyně, relaxačního bazénového centra cca 10 min. od hotelu, prohlídkou zajímavostí v okolí a příjemným zážitkem a odpoutáním se od každodenních starostí.

Více zde »

Relaxační centrum Žďár nad Sázavou otevřelo své brány 1.12.2012 a spolu s hotelem Jehla Vás zve k návštěvě

Hotel nabízí výhodné slevy na ubytování pro sportovní a školní kolektivy pro sportovní soustředění ve spojení s možností pronájmu lyžařského areálu v Novém městě na Moravě. Na své si u nás přijdou jednotlivci, partneři i rodiny s dětmi, během sportovního pobytu.

Aktuální nabídka pro sportovní a školní kolektivy – ubytování vč.polopenze od Kč 550,-/osoba. Pro podrobnější informace se obraťte na marketingové oddělení»

Pozn.: nabídka platná pouze na turistickou kategorii hotelu.

Ubytování v hotelu uvítají zejména milovníci cyklistiky, jelikož hotel je přímo napojen na cykloturistické trasy s různým stupněm obtížnosti, což vybízí v létě k jejich neustálému zdolávání během celého pobytu. Mapy cyklostezek lze zakoupit na recepci hotelu. V zimě si zde přijdou na své  běžkaři, na které čekají přímo u hotelu strojově upravené běžkařské tratě a pro příznivce sjezdového lyžování je k dispozici nedaleký Ski snowparku v Novém Městě na Moravě

Více zde »

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a připravíme nabídku na míru.

Hotel na Vysočině Jehla s.r.o. v Žďáru nad Sázavou hodnocení