+420 731 150 659REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ NEZÁVAZNĚ POPTAT AKCI

Catering

Dovolte nám nabídnout cateringové služby Hotelu Jehla ve Žďáru nad Sázavou. V naší hotelové restauraci můžete strávit příjemné chvíle při obědu, večeři či společenské nebo obchodní schůzce. K dispozici Vám je naše restaurace, zahrádka s obsluhou nebo velká pivní zahrádka. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme menu na Vaše přání.

Hotel Jehla*** je tím správným řešením pro vaší akci, při které oceníte zejména znamenité restaurační zázemí a ideální dopravní dostupnost do hotelu z většiny míst ČR. Specializujeme se na firemní a soukromé večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny spojené se svatební nocí pro novomanžele a jiné cateringové akce. Ty Vám zajistí náš zkušený personál.

V nabídce hotelu najdete jednak zvěřinové a zabijačkové hody, stejně tak jako grilování. Akce v hotelu Jehla mohou být vhodně doplněny řadou zábavných programů, jako je například mobilní kasino, taneční večery atd.

Po skončení se můžete odebrat do některého z 86 hotelových pokojů s náležitým zázemím a připravit se na využití některé z aktivit, které Vám hotel na další den může nabídnout. Cílem je vyjít maximálně vstříc Vašim představám. Svěřte přípravu Vaší firemní akce či soukromé oslavy profesionálům …

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a připravíme nabídku na míru.

Hotel na Vysočině Jehla s.r.o. v Žďáru nad Sázavou hodnocení